Moda na upominki personalizowane

Obdarowywanie bliskich prezentami to bardzo przyjemne uczucie, szczególnie gdy darowany prezent jest trafiony lub widać, że sprawia radość bliskiej osobie. Problem pojawia się, gdy zaczyna brakować nam pomysłów na prezenty, wtedy zaczynamy się martwić i tracić czas na poszukiwania idealnego upominku. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam firmy specjalizujące się w tworzeniu prezentów personalizowanych. Obecnie można zauważyć duże zainteresowanie tym produktami, dlatego warto przyjrzeć się ich dobrym stronom.

Zalety upominków personalizowanych

Przewagą prezentów z personalizacją, nad zwykłymi prezentami, jest nasz osobisty przekaz, który możemy na nich nadrukować. Dzięki temu stają się unikatowe i ważne dla obdarowanej osoby. Z wyborem asortymentu do personalizacji nie powinniśmy mieć żadnego problemu, gdyż obecnie grawer i nadruk wykonuje się już niemal na każdej powierzchni. Nie będzie, więc problemu na przykład z wykonaniem srebrnej bransoletki z grawerem, drewnianej tabliczki, czy karafki ze szkła. W przypadku nadruku, to wykonywany jest on najczęściej na: koszulkach, kubkach, długopisach itp. Ciekawym i alternatywnym materiałem do grawerowania jest także wysokiej jakości stal chirurgiczna, z której personalizowane produkty można zamówić na stronie internetowej www.blingart.pl/.

Unikalna biżuteria z kodem spotify

Ciekawym i niepowtarzalnym pomysłem na spersonalizowanie np. bransoletki może być właśnie biżuteria z kodem spotify, której kolekcja dostępna jest również na stronie www.blingart.pl/Podając producentowi jedynie tytuł piosenki i wykonawcę otrzymamy bransoletkę, na której zostanie zapisany kod. Dzięki temu, po skierowaniu aparatu telefonu na ten kod, natychmiast zostajemy przeniesieni do tej piosenki. Taki upominek szczególnie sprawdzi się wśród par, które często kojarzą ulubione utwory z ważną chwilą w ich życiu. Dla przykładu może to być piosenka, przy której wykonywany był pierwszy taniec lub utwór, przy którym para tańczyła pierwszy raz na dyskotece.